Doprava a spedice
Společnost ViT Forwarding se stala franšízantem největší evropské PREMIUM FREIGHT sítě FLASH EUROPE. Jedná se o zajišťování expresních přeprav pro zákazníky, kteří požadují okamžitou nakládku a vykládku u konečného zákazníka v co nejkratším možném termínu.

ViT Forwarding poskytuje servis především pro zákazníky v oblasti automotivu, elektroniky, výrobních podniků a v neposlední řadě třeba farmacie. Síť má pokrytí po celé Evropě a v případě leteckých přeprav po celém světě. Expresní síť FLASH EUROPE nabízí Expresní silniční přepravy (převážně dodávkovými vozy), expresní letecké přepravy, službu courier on board a charterové lety.

FLASH EUROPE je evropská organizace s evropským měřítkem. Nabízí dostupnost 24 hodin, 7 dnů v týdnu. Disponuje vlastním personálem, působí v 18 zemích se 46 pobočkami Flash. K dispozici má rozsáhlý vozový park všech typů dodávek a nákladních vozidel (celkem se jedná o více než 6000 vozidel). Procesy jsou orientované na kvalitu a pokročilý systém managementu kvality (certifikace DIN EN ISO 9001:2008).

FLASH EUROPE si zakládá na hbitosti a rychlé odezvě s dobou vyzvednutí od 30 minut. Jedná se o rychlá a spolehlivá specializovaná řešení. Firma zajišťuje všechny druhy dopravy, přičemž spolupracuje s agenty registrovanými IATA v Paříži, Frankfurtu, Katovicích a Praze. Řešení přizpůsobuje různým potřebám dodavatelského řetězce, jako je výroba, distribuce a aftermarket, ad-hoc nebo linehaul.

Zdroj: ViT Forwarding