Aktuality

Mezinárodní logistický provider DACHSER postavil do čela svých obchodních jednotek leteckých a námořních přeprav EMEA (Evropa, Střední východ & Afrika) a Amerika nový management.

Ralph Riehl
Tobias Burger

Na pozici Managing Directora Air & Sea Logistics (ASL) regionu EMEA nastoupil Tobias Burger (43), který byl již jako zástupce ředitele ASL zodpovědný za strategický rozvoj této obchodní oblasti. Před svým působením v ASL stál Tobias Burger v čele Corporate Governance & CEO Office společnosti DACHSER. Dr. Tobias Burger vystřídal Thomase Krügera, který vedl letecké a námořní přepravy v regionu EMEA od roku 2016. S okamžitou platností svěřil  DACHSER zodpovědnost za letecké a námořní přepravy v regionu Amerika Ralphu Riehlovi (55). Tento zkušený manažer pracoval před svým nástupem do DACHSERU přes třicet let pro logistickou skupinu Panalpina, nyní DSV Panalpina, a to na pozicích ve Francii, Singapuru a USA. Naposledy v této společnosti působil jako Senior Vice President of Sales zodpovědný za obchodní aktivity společnosti DSV Panalpina v Severní a Latinské Americe. Ralph Riehl přebírá pozici Managing Directora ASL Americas od Guida Griese, který aktivity společnosti v tomto regionu vedl od roku 2012.

„Rádi bychom poděkovali Thomasi Krügerovi a Guidu Griesovi za mnoho let obětavé práce v oblasti rozvoje a integrace naší sítě leteckých a námořních přeprav a přejeme jim do budoucna vše nejlepší v jejich profesionálním i osobním životě,” řekl Edoardo Podestà, COO Air & Sea Logistics společnosti DACHSER.

„Tobias Burger a Ralph Riehl dají udržitelnému a profitabilnímu rozvoji DACHSER Air & Sea Logistics v odpovídajících regionech nový impuls díky jejich optimální kombinaci interních a externích odborných znalostí. Na základě toho budou důsledně řídit rozvoj globálně integrovaných řešení s přidanou hodnotou pro naše zákazníky,“ dodal Edoardo Podestà.

Zdroj: DACHSER