Aktuality

Space Brokers jsou novou českou realitní poradenskou společností založenou na konci roku 2020. Tvoří ji tým sedm zkušených realitních profesionálů Martin Šumera, Michal Barthell, Jana Slavíková, Marek Sýkora, Ondřej Straširybka, Marek Votava a Rudolf Žůrek, kteří se zaměřují na trh komerčních nemovitostí.

Pět ze sedmi partnerů Space Brokers se specializuje na industriální nemovitosti a komplexně pokrývají všechny regiony ČR. Firmám nabízí vyhledání vhodných skladových a výrobních prostor na míru, sjednání nebo přejednání nájemních podmínek a konzultace ohledně nastavení logistických procesů. Vlastníkům průmyslových nemovitostí zajistí kvalitní nájemce. Space Brokers působí také v oblasti pronájmů kancelářských a maloobchodních nemovitostí a v investičním transakčním poradenství.  „Klientům nabízíme detailní a dlouhodobou znalost českého trhu komerčních nemovitostí, na kterém se někteří z nás pohybují od roku 2005. Spojili jsme síly, protože jsme přesvědčeni, že naše individuální zkušenosti se v rámci Space Brokers nesčítají, ale násobí. Pro klienty hledáme vhodné prostory, v nichž budou moci své podnikání optimálně rozvíjet. Věříme, že ocení náš osobní přístup, snahu najít řešení na míru a vysokou míru flexibility při jeho realizaci,“ poznamenal Martin Šumera, partner Space Brokers.  

„První transakcí, kterou se nám podařilo hned v lednu 2021 uzavřít, byl pronájem 1600 m2 skladových prostor v areálu Mototechny na Praze 5 pro společnost XXXLutz. Prostory budou sloužit jako výdejní sklad pro zákazníky dvou prodejen v Nových Butovicích. O dalších pronájmech jednáme,“ dodala Jana Slavíková, partnerka Space Brokers.

Zdroj: Space Brokers