Aktuality

Tento týden vychází prosincové číslo časopisu NEBEZPEČNÝ NÁKLAD, který se zaměřuje na logistiku a s ní související problematiku nebezpečných věcí. 

V prosincovém čísle najdete mimo jiné články zaměřené na ochranu zboží v námořních kontejnerech, problematiku plombování, odborníci z firmy DEKRA CZ Vás seznámí s balením a přepravou výbušných látek a předmětů a s přepravou v přístroji GammaMat, který se používá pro nedestruktivní testování materiálů radiografickou zkouškou.

Odborníky z oboru intralogistiky jistě zaujme reportáž z německého Aschaffenburgu, kde společnost Linde Material Handling upravuje manipulační techniku do EX prostředí. Čtenáři mohou rovněž nahlédnout do automatizovaného skladu společnosti Sellier & Bellot. Prosincové číslo přináší rovněž reportáže z MSV v Brně, konference bezpečnostních poradců, semináře KACHLE (KurzU Aplikované CHemické Legislativy) a řadu dalších článků.

Roční předplatné časopisu NEBEZPEČNÝ NÁKLAD za 299 Kč + DPH si můžete objednat e-mailem na adrese vaclav.podstawka@nebezpecnynaklad.cz.