Aktuality

Přípravy na první ročník Fuel & Gas Logistics, který se bude konat od 22. do 24. října 2024 současně s veletrhem GGS – Dangerous Goods // Hazardous Substances na veletrhu Leipziger Messe, jsou v plném proudu. O novou akci je velký zájem. Na premiéru veletrhu Fuel & Gas Logistics se již přihlásila řada vystavovatelů.

Mezi vystavovateli, kteří si již zajistili své stánkové plochy, je mnoho lídrů na trhu, včetně společností BARTEC, DEKRA, Elaflex Hiby, Dr-Ing. Ulrich Esterer Fahrzeugaufbauten und Anlagen, Alfons Haar Maschinenbau, Heitling Fahrzeugbau, Wilhelm Hoyer, LGT LOGISTICS, Lindner & Fischer Fahrzeugbau, MS Solutions, H. Niehüser Armaturenbau, Normec, Nursan Trailer, OKT Trailer, SAHIN TANKER, Scully Systems, Stokota, Kurt Willig a Xpoint Software. Zhruba padesát procent dosud přihlášených vystavovatelů je ze zahraničí. To je jasným potvrzením mezinárodního významu této oborové události.

Společnosti, které mají zájem vystavovat, se mohou registrovat do 18. dubna 2024 a využívat atraktivní ceny za včasnou rezervaci. Přihlásit se jako vystavovatel je snadné online. První kolo přidělování stánků je naplánováno na začátek května.

Probíhají také přípravy doprovodného programu konference Fuel & Gas Logistics. To bude zahrnovat sérii přednášek, které se budou konat v řečnickém koutku přímo v centru veletrhu a budou se aktivně účastnit různí vystavovatelé. Kromě toho v současné době probíhají hodnotné diskuse s několika asociacemi a institucemi o současných a budoucích průmyslových tématech, která budou během veletrhu zdůrazněna.

Zdroj: Leipziger Messe