Aktuality

Zkušenosti z praxe, případové studie, nejnovější technologie a prostor pro setkání a diskuzi odborníků na poli výroby, logistiky a IT z oblasti evropského oboru automotive – to je konference Trends in Automotive Logistics (TAL), kterou 21. září pořádá v Plzni společnost Aimtec, letos ve spolupráci s IHK Regensburg a DTIHK.

Je správným řešením plná, nebo částečná automatizace? Jak flexibilní má být korporátní IT standard? Je třeba tvořit vizi nebo hlavně nějak začít? Jakou práci necháme vykonávat stroj a jakou svěříme člověku? Při plánování i realizaci digitalizačních projektů musíme často vyvažovat dva protipóly řešení. Skrývá se klíč k úspěšné digitalizaci logistiky v nalezení té správné rovnováhy? Ale jak ji hledat? Své odpovědi přinesou řečníci letošního, již 21. ročníku konference TAL, tentokrát s podtitulem Going Digital: Where’s the Right Balance?

„O významu digitální transformace, prediktivním managementu a inovativním přístupu k analytice toku EDI zpráv promluví řečníci ze SEAT:CODE. Dorazí Björn Karlsson, CEO Weland Solutions, a otevře rezonující téma automatizace ve stávajících závodech. Tolga Özkundakci z IAC Group představí výzvy a přínosy standardizace IT řešení v rozvětvené společnosti,“ přibližuje některé body programu Roman Žák, předseda představenstva Aimtec.

„Těšíme se, že účastníkům přiblížíme náš pohled na převratné inovace v intralogistice,“ vysvětluje Michael Schneider, CEO idealworks, dceřiné společnosti BMW Group založené na konci roku 2020, která se na TALu představí jako jeden z hlavních partnerů. „Ukážeme například, jak ovlivňuje vývoj a implementaci AMR pokročilá fotorealistická simulace,“ láká Michael Schneider na svůj konferenční příspěvek. 

TAL jako každý rok není jen o know-how, ale i o společenském setkání. Kromě přednášek a představení partnerů je připravený nabitý doprovodný program. Svou knihu o inovacích v logistice na TALu představí Marco Prüglmeier, který během působení v BMW Group získal se svým týmem v roce 2019 prestižní logistickou cenu Deutscher Logistik-Preis. Nejen o logistice při fotografování cyklistů na Tour de France promluví fotografka Markéta Navrátilová. K večernímu networkingu zahraje Adrian T. Bell. A společnost Aimtec také oslaví své 25. narozeniny!

Zdroj: Aimtec