Aktuality

Společnost Beiersdorf AG buduje v Seehausenu u Lipska vysoce moderní centrum na výrobu kosmetických produktů. V návrhu koncepce a v realizaci zásobování výroby a skladu vsadila v komplexním milionovém projektu na odbornost společnosti STILL. V náročném nabídkovém řízení se intralogistický koncern prosadil s týmem expertů na intralogistiku a automatizaci.

Jedná se o první společný velký projekt dvou tradičních společností z Hamburku. V šestiměsíčním výběrovém řízení přesvědčili specialisté a specialistky ze společnosti STILL mimo jiné bohatými zkušenostmi ve vnitropodnikové logistice a fundovanými odbornými znalostmi v automatizaci logistických procesů. Spolu se společností STILL bude zapojena i sesterská společnost z koncernu KION, společnost Dematic. Ta v rámci tohoto projektu dodá přepravní systém palet, který vzájemně propojí veškeré subsystémy.

„Myslím, že jsme vedle odborné koncepce zabodovali především naší orientací na řešení a konstruktivní týmovou prací se zákazníkem a jeho projektovým partnerem,“ řekl Florian Kratzer, International Key Account Manager Automated Solutions. To potvrzuje i logistický tým společnosti Beiersdorf: „Komunikace byla od začátku otevřená, respektující a intenzivně zaměřená na výsledek. Tým nám představoval stále nové alternativní přístupy a při plánování předkládal kompetentní návrhy. Tyto konstruktivní diskuse a vynikající poradenství rozhodujícím způsobem přispěly k našemu rozhodnutí, že jsme si za partnera vybrali společnost STILL. Velmi se těšíme na naši další společnou práci.“

Zdroj: STILL