Aktuality

Společnost DPD získala s projektem „DPD jste vy“ 1. místo v kategorii Transport & Logistics v soutěži SABRE Awards. Jedná se tak již o třetí ocenění pro tento projekt, který vznikl ve spolupráci s královéhradeckou agenturou Realness a zároveň o jediný český projekt, který se v této soutěži letos umístil. Interaktivní video ze života kurýra bylo součástí interních workshopů zákaznické zkušenosti (CX) pro kurýry DPD a následně bylo využito i pro zastoupení značky na Slovensku, v Maďarsku, Chorvatsku a Slovinsku.

Z letošních 13 českých projektů, které postoupily do londýnského finále prestižní soutěže SABRE Awards se umístil jako jediný projekt DPD s názvem „DPD jste vy“. Ten získal rovnou první místo v kategorii Transport & Logistics a zařadil se mezi nejúspěšnější kampaně regionu EMEA z celkově více než 2000 přihlášených projektů. Kampaň navíc již dříve získala ocenění na českých soutěžích Lemur a Fénix a jedná se tak již v pořadí o třetí cenu za tento projekt.

Za DPD se na kampani aktivně podíleli marketingový a PR manažer DPD, Vít Řezníček, a manažer personálního oddělení, Aleš Hejlek. Tým vytvořil obsah nejen pro české DPD, ale také zajistil lokalizovaný dabing pro DPD na Slovensku, v Maďarsku, Chorvatsku a Slovinsku.

Zdroj: DPD