Aktuality

Dopravní polygon v Hradci Králové se ve čtvrtek 25. dubna 2024 přivítal na 50 řidičů, kteří si zde na akci Road Safety Tour vyzkoušeli zvládání krizových situací za volantem.

Akci pořádala společnost MD logistika s dalšími spolupracujícími firmami a byla určena pro obchodní partnery zapojených společností. Zároveň měla za cíl ukázat, nakolik obtížnější je řešení obdobných kritických situací pro řidiče kamionu.

„Všichni účastníci si mohli vyzkoušet nejen ovládání svého osobního vozu v simulovaných ztížených podmínkách, ale měli také jedinečnou příležitost ze sedadla spolujezdce kabiny tahače poznat, jak rozdílné je zvládání podobných podmínek pro jeho řidiče,“ uvedla za pořadatele obchodní manažerka MD logistiky Kateřina Kačírková.

Na pátém stanovišti pak specialisté firmy NAPA Trucks představili nejnovější bezpečnostní prvky, jimiž jsou vybavené dnešní tahače DAF. Bonusem pak byla možnost svézt se v nákladní Tatře Phoenix na terénních překážkách a vyzkoušet tak na vlastní kůži její vynikající jízdní vlastnosti.

Zdroj: MD logistika