Aktuality

Letos v létě DB Schenker úspěšně zahájil provoz největšího regionálního skladu pro automatizovanou logistiku. S hodnotou 101 milionů eur je logistické centrum Red Lion v Singapuru největší investicí, jakou kdy společnost DB Schenker ve světě realizovala.

Centrum je strategicky umístěné v Airport Logistic Park of Singapore (ALPS) na letišti Changi. Kombinuje nejpokročilejší stavební postupy s nejvyšší úrovní udržitelného řízení skladu pro své zákazníky. Otevřením areálu DB Schenker upevňuje své závazky v městském státu Singapur jako prosperující vstupní bráně do asijsko-pacifického regionu a oslavuje 50. výročí působení v tomto „Městě lvů“.

„DB Schenker dále posiluje svou pozici mezi předními světovými poskytovateli logistických služeb pro asijsko-pacifický region. Díky našemu novému logistickému centru jsme pro naše zákazníky ještě rychlejší a spolehlivější. Rekordní investice do areálu Red Lion představuje bezkonkurenční milník v naší téměř 150leté firemní historii. Jsme rádi, a především hrdí na to, že můžeme posílit naše působení v Singapuru, jako centru našich logistických operací v Asii,“ řekl Jochen Thewes, CEO společnosti DB Schenker.

Zdroj: DB Schenker