Aktuality

Společnost PST CLC provozuje multiklientský sklad, v němž na ploše více jak 13 tisíc metrů čtverečních zajišťuje služby pro zhruba 25 klientů. Jedním z nejvýznamnějších je společnost NOARK Electric Europe, pro kterou PST CLC zajišťuje komplexní outsourcing logistiky a skladování.

Spolupráce se společností NOARK Electric Europe trvá přes čtyři roky a každoročně se objem spolupráce dynamicky navyšuje. Od začátku spolupráce se objemy objednávek a skladovaných položek zněkolikanásobily. NOARK Electric Europe je obchodní firma zabývající se prodejem elektroinstalačního materiálu a doplňkového sortimentu. Ve skladu PST CLC má centrální sklad pro Evropu. Aby se firma mohla maximálně věnovat svému hlavnímu byznysu, svěřila skladování a zajištění distribuce profesionálům, díky čemuž ušetřila čas, ale i finance.

„Neustále zvyšujeme objemy prodejů. Narazili jsme na možnosti vlastního skladu. Nebyli bychom sami schopni reagovat na náš růst, proto jsme se v červenci 2017 rozhodli předat skladování kompletně profesionálům z PST CLC,“ uvedla Andrea Kubátová, supply chain manager společnosti NOARK Electric Europe, která je zodpovědná za oddělení logistiky a zákaznického servisu.

Zdroj: PST CLC