Aktuality

Společnost PST CLC změnila název, představuje také nové logo. „Nově na trhu působíme pod názvem PST CLC Mitsui-Soko a.s. Touto změnou u našich zákazníků chceme ještě více evokovat naši spojitost s mateřskou japonskou skupinou Mitsui-Soko, která je celosvětově velmi silná. Díky tomu pro naše zákazníky v rámci celého supply chainu využíváme výrazné synergie, což klientům přináší výhody,“ konstatuje generální ředitel společnosti PST CLC Mitsui-Soko a člen představenstva Svazu spedice a logistiky České republiky Vít Votroubek.

Cílem změny názvu a vizuální identity je rozšíření povědomí o tom, že PST CLC Mitsui-Soko je silná globální firma se silným zázemím, z něhož mohou zákazníci těžit spoustu výhod. „Pro naše zákazníky se kromě názvu naší společnosti nic nemění. Identifikační údaje zůstávají stejné. Ač jsme součástí velké globální skupiny, zůstáváme nadále nablízku našim klientům v rámci České republiky,“ uvádí Jiří Bradna, obchodní ředitel a místopředseda představenstva společnosti PST CLC Mitsui-Soko.

Změna názvu již proběhla. Změna jednotlivých log na skladových halách, vozidlech, budovách celních deklarací atp. bude realizována postupně.

Zdroj: PST CLC