Aktuality

Ke konci kalendářního roku ve skladu společnosti PST CLC Mitsui-Soko v Pohořelicích končí outsourcing skladování pro společnost Continental, od nového roku si firma tento sklad kategorie A, plochu o velikosti 13 tisíc m2, pronajala spekulativně. Klienty pro skladování má zajištěny pouze částečně, ale v současné situaci, kdy je vysoká poptávka po kvalitních skladových prostorách, outsourcingu skladování, dopravě a celních službách, o zájmu dalších nepochybuje.

Sklad v Pohořelicích má výborné napojení na dálniční síť v rámci ČR, ale také na Slovensko a Rakousko. „Věříme, že klienty pro tento sklad, který má strategickou polohu, zajistíme. Trh má stále dynamiku, o prostory nejvyšší kategorie je velký zájem. S několika dalšími zájemci již začínáme jednat,“ uvedl Vít Votroubek, generální ředitel společnosti PST CLC Mitsui-Soko a člen představenstva Svazu spedice a logistiky ČR. 

Sklad v Pohořelicích je vhodný pro skladování všech typů produktů, s výjimkou nebezpečného zboží a zboží s řízenou teplotou. „Jedná se o náš klasický multi-user sklad, ve kterém jsme schopni skladovat například veškeré průmyslové zboží, spotřební zboží, automotive produkty atd.,“ dodal Jiří Bradna, obchodní ředitel společnosti PST CLC Mitsui-Soko. Sklad bude vybaven standardními regálovými systémy, manipulační technikou, disponovat bude i volnou plochou pro crossdock.

Zdroj: PST CLC Mitsui-Soko