Aktuality

Společnost STILL přišla se zcela novým konceptem mobilní myčky, která je jediná svého druhu na světě a zajišťuje ekologické čištění vysokozdvižných vozíků rychle a efektivně. Nyní navíc s dezinfekcí zdarma.

Manipulační technika jen zřídka mívá jediného uživatele. Ve většině provozů se řidiči střídají a vozíky se tak mohou stát domovem virů a bakterií, což je zejména v období pandemie opravdu problematické. Komplexní čištění interiéru a exteriéru vozíků je proto nezbytné a důležitá je i jejich dezinfekce. Zaměstnavatelé často z důvodu úspor v tomto ohledu spoléhají na uživatele, což je pochopitelné, avšak ne vždy efektivní.

Společnost STILL se snaží svým zákazníkům mytí a čištění manipulační techniky usnadnit. Péče o ni je důležitá pro prodloužení životnosti a obecně snížení nákladů na údržbu a opravy. Mobilní myčka STILL zvládne přímo v provozu kompletně vyčistit spalovací i elektrické vozíky a jakékoliv další komponenty do 2,2 metrů šířky a 4 metrů výšky. Díky zabudované čističce, která je šetrná k životnímu prostředí, je mobilní myčka STILL zároveň ekologická. Během jednoho pracovního dne dokáže ošetřit až 12 vozíků. Je zcela soběstačná, takže od zákazníka nepotřebuje vodu ani elektřinu, a o odvoz a ekologickou likvidaci odpadu se rovněž postará STILL. Neoblíbenější mycí program Super zahrnuje nejen odstranění starého maziva a opětovné promazání, ale také kompletní vyčištění interiéru vozíku, včetně vyleštění oken. U elektrických vozíků je součástí programu také oplach bateriového prostoru.

Nyní navíc zákazníci získají ke každému mytí dezinfekci zdarma, úmrtnost virů je po dobu 21 dní. Akce platí do 30. 9. 2021.

Zdroj: STILL ČR