Aktuality

Společnost Linde Material Handling Česká republika připravila pro své zákazníky a uživatele této kvalitní a oblíbené manipulační techniky jedinečnou prodejní akci. Jedná se o první aukci použitých vozíků, mezi kterými jsou i repasované vozíky z evropského Centra pro repase vozíků ve Velkých Bílovicích. Zájemci o koupi se mohou zúčastnit aukce a sami rozhodnout, za jakou cenu je pro ně použitá technika atraktivní.

Linde Material Handling Česká republika vychází vstříc svým zákazníkům a představuje první online aukci použitých vozíků, která probíhá právě v těchto dnech. Vrcholit bude 6. května aukčním dopolednem, v němž se rozhodne o budoucích majitelích celkem 30 vozíků, které jsou v dobrém technickém stavu a mohou dobře sloužit ještě mnoho let.

„Majitelé a uživatelé manipulační techniky Linde jsou nejenom našimi zákazníky. Představují pro nás partnery, kterým nasloucháme a snažíme se vyjít vstříc jejich přáním a potřebám. V současné ekonomické situaci, která může být pro mnoho firem složitá, jsme se rozhodli nabídnout použité vozíky Linde v online aukci. Zákazníci si touto formou budou moci pořídit vozíky repasované v nejmodernějším centru pro repase vozíků ve Velkých Bílovicích,“ uvedl v této souvislosti Pavel Osička, obchodní ředitel české pobočky Linde Material Handling, a dodal že právě vozíky z tohoto centra, které smějí být označeny jako Approved trucks, patří mezi ty nejatraktivnější mezi nabízenými vozíky.

„Účastníci budou moci až do 6. května nabízet a přihazovat ceny, v rozhodující den aukce budou mít ještě prostor nabízené ceny upravit a svůj vyhlédnutý vozík získat za nejlepší cenu,“ dodal Pavel Osička.

A jaké je přesné znění pravidel této aukce? Na webových stránkách Linde Material Handling Česká republika je připravena podstránka se všemi podrobnostmi. Účastníci aukce nemusí skládat žádnou jistinu, po zaregistrování získají přístupový klíč a mohou začít. Pak jim už nezbývá než vysoutěžený vozík uhradit, vyzvednout a užívat si jeho výkon za tržní cenu ve své firmě.

Zdroj: Linde Material Handling Česká republika