Aktuality

Déšť, kašovitý sníh nebo led – zimní období se v Evropě stala nepředvídatelnými, pro přepravní společnosti je tedy obzvlášť důležité zvolit správný koncept pneumatik.

Společnosti s nákladními vozidly působící v Evropě musí bojovat s geografickými a povětrnostními podmínkami, které kladou na pneumatiky jejich vozů protikladné požadavky. Nejrůznější úkoly na zimních cestách spolu se sněhem a ledem, suchými a mokrými úseky silně zatěžují řidiče, nákladní vozidla i jejich pneumatiky.

Tyto požadavky znamenaly pro inženýry společnosti Continental při vývoji nejnovější generace zimních pneumatik jedinečný podnět. Výsledkem se stala nová produktová řada Scandinavia, nyní doplněná o 22,5palcovou pneumatiku. Tato produktová řada splňuje nejen požadavky na mimořádné zimní podmínky, navíc je všestranně využitelná při všech povětrnostních podmínkách, se kterým se lze během zimních měsíců setkat. Pneumatiky Conti Scandinavia HS3, HD3 a HT3 třetí generace jsou všestranně funkční, aby vynikajícím způsobem přispěly k provozní bezpečnosti vozidel v extrémně širokém spektru silničních a povětrnostních podmínek.

Nové zimní pneumatiky Continental mají zásadní význam při zlepšování bezpečnosti na silnicích a při zajištění včasného doručení zboží, což platí zejména v extrémním zimním počasí. Přispívají tím ke komerčnímu úspěchu logistických firem.

Zdroj: Continental