Aktuality

Globální poskytovatel logistických řešení rozšířil svůj modul pro online objednávání přeprav DB Schenker | Connect o další elektronické služby. Patří mezi ně zejména sledování zásilek, jízdní řády do vybraných destinací, fakturace a reklamace, nebo také emisní kalkulačka. Každý měsíc se prostřednictvím modulu zpracuje přes tisíc objednávek.

Největší síť sběrných linek v Evropě je zákazníkům dostupná na pár kliků v univerzální platformě DB Schenker | connect. Zejména malé a střední firmy, které realizují přepravy nárazově, si v ní mohou během několika minut a z libovolného místa, třeba i z mobilního zařízení, objednat pozemní, letecké i námořní přepravní kapacity.

Zájem o snadné online objednání přeprav meziročně vzrostl o 25 %. „U malých zákazníků jsme v posledním čtvrtletí roku 2023 evidovali v DB Schenker | connectu průměrně 1016 objednávek měsíčně. V prvním kvartálu letošního roku už to bylo 1280 objednávek, přičemž v březnu jejich počet ještě vzrostl na 1552,“ potvrdil Michal Delong z oddělení Business Services v DB Schenker.

Zdroj: DB Schenker