Aktuality

Internetová lékárna Pilulka.cz rozšířila služby své vlastní přepravy – nově doručuje objednávky zákazníkům i do Pardubic a Hradce Králové.

„Naše vlastní doprava je u zákazníků nejoblíbenější. Ze statistik vidíme, že kdo jednou zkusil Pilulka Auto, volil v následujícím nákupu už téměř vždy znovu tuto přepravu. Proto jsme se rozhodli služby rozšířit a nabídnout tento způsob dopravy i do dalších měst,“ řekl provozní ředitel firmy Michal Hanáček.

Služba je určena všem zákazníkům, kteří chtějí svou objednávku obdržet rychle a komfortně. Ráno před začátkem slotu obdrží zákazník SMS zprávu s přesným časem dodání a nemusí tak na kurýra čekat doma celý den. Pro sledování své zásilky mohou zákazníci využít interaktivní mapu v mobilní aplikaci Pilulka.cz, která je dostupná pro Android a iOS – díky možnosti sledování zásilky zákazník přesně ví, kde se řidič zrovna nachází. Zákazníci z Pardubic a Hradce Králové mohou momentálně zvolit doručení své objednávky Pilulka Autem na druhý den od objednání, a to v časovém slotu 9:00 – 16:00. Během několika týdnů rozšíří Pilulka možnost výběru ze dvou časových slotů.

Zdroj: Pilulka.cz