Aktuality

Developer, majitel a správce průmyslových nemovitostí P3 úspěšně uzavřel další nájemní smlouvu. Logistická společnost M.Preymesser logistika si v parku P3 Mladá Boleslav v tamější průmyslové zóně pronajme prostory o ploše cca 11 900 m2. Kapacita nedávno rozšířeného parku je tak ihned po kolaudaci znovu naplněna.

Park P3 Mladá Boleslav s podpisem nového kontraktu hlásí plnou obsazenost. Preymesser obsadil celkem tři jednotky, přičemž dvě z nich jsou celé samostatné budovy a vytvářejí tak perfektně uzavřený a bezpečný „miniareál v areálu“. Vzhledem k jeho blízkosti k automobilce Škoda Auto zde využívají logistické a skladovací prostory zejména dodavatelé nebo firmy navázané na automobilový průmysl, což není výjimka ani v případě Preymesseru, který je tradičním mezinárodním poskytovatelem logistiky především v automobilovém sektoru. V parku jí budou dělat společnost další hráči v automotive segmentu, jako jsou HP-Pelzer a Yapp Czech Automotive.

„Pro další rozšíření námi poskytovaných logistických služeb jsme na Mladoboleslavsku hledali adekvátní skladové kapacity, které by odpovídaly vysokému standardu Automotive. Ukázalo se, že to není úplně snadný úkol. Nabídka na trhu je v současnosti značně vyčerpaná, případně nejsou nabízené prostory vybaveny tak, jak by moderní logistické haly pro segment Automotive měly vypadat,“ uvedl Jan Nečas, jednatel M. Preymesser logistika. „Nabídka P3 v Plazích pro nás byla nejlepším řešením. Skladové haly nabízí komfortní plochy vysokého standardu, které reflektují jak naše potřeby, tak potřeby našeho cílového zákazníka – kvalitní sociální a administrativní zázemí pro zaměstnance a v neposlední řadě má areál dobrou dopravní obslužnost s napojením na páteřní dopravní síť v dané oblasti. Zároveň bychom také rádi vyzdvihli přístup developera, a to nejenom pro jeho ochotu a flexibilitu, ale také nám vyšel maximálně vstříc v našich požadavcích na dovybavení areálu na míru dle našich potřeb.“

Zdroj: P3