Aktuality

Průmyslový developer P3 s chystanou výstavbou moderní, průmyslově-obchodní čtvrti v samém srdci slezské metropole přivedl do Ostravy také populárně-naučnou kampaň #zijessrdcem. Tým mladých lékařů a studentů medicíny sdružených v organizaci Loono v ní lidem ukázal, jak předcházet kardiovaskulárním onemocněním. Stánek mediků se veřejnosti poprvé představil v sobotu 26. června 2021 a až do konce září jej lidé najdou každou poslední sobotu v měsíci u Fora Nová Karolína.

P3 v širším centru Ostravy chystá moderní průmyslově-obchodní čtvrť. Na brownfieldu v těsném sousedství Dolní oblasti Vítkovic již začínají přípravné práce. Skvělá poloha s přístupem k důležitým dopravním tepnám představují potenciál pro vytvoření byznysového srdce města. Motiv srdce se tak objevuje i v dalších aktivitách, které P3 v lokalitě rozvíjí, aktuálně je to například podpora prevence kardiovaskulárních onemocnění ve spolupráci s mediky z Loono.

„Ostrava je pro mě srdeční záležitost, a tak jsem moc rád, že takto symbolicky můžeme udělat něco pro to, aby srdce zdejších obyvatel byla co nejdéle v té nejlepší kondici,“ uvedl Tomáš Míček, ředitel P3 Logistic Parks pro Českou republiku.

Zdroj: P3