Aktuality

Vlastník, developer a správce průmyslových nemovitostí P3 Logistic Parks jmenoval nového Head of Construction pro Českou republiku. Od listopadu se funkce ujímá Ondřej Hráský, který do P3 nastupuje s mnohaletou zkušeností v oblasti výstavby. Agendu převezme po Tomáši Kubínovi, který se bude moci naplno věnovat řízení výstavby v celém regionu střední a východní Evropy.

„Jsem rád, že mohu Ondřeje přivítat v P3. Je to zajetý profesionál a věřím, že český tým vhodně doplní. Přeji mu mnoho úspěchů a těším se na naši spolupráci,“ řekl Tomáš Kubín, Head of Construction P3 pro region CEE.

Ondřej Hráský

Ondřej Hráský do P3 přichází s bohatými zkušenostmi z oblasti konstrukcí a údržby budov. Inženýrský titul získal na Fakultě stavební ČVUT v Praze v oboru požární bezpečnosti staveb. Svou kariéru začínal jako Site Manager Assistant pro společnost PBW Group. Dalším karierním milníkem bylo působení ve společnosti Kaufland, kde téměř šest let pracoval v oddělení údržby staveb, nejdříve na pozici technického asistenta a další tři roky jako projektový manažer. Následovalo roční angažmá v severní Itálii na pozici konzultanta pro společnost Amazon při výstavbě tzv. robotických distribučních center. Do P3 přichází ze společnosti Panattoni, kde poslední čtyři roky působil na pozici projektového manažera. Zde měl mimo jiné na starosti projekt nedávno dokončeného nového robotického distribučního centra pro americkou společnost Amazon v Olomouckém kraji.

„Těším se na poznání nového týmu P3. Mým hlavním cílem je připravovat a realizovat kvalitní projekty, na které budeme moci být jako tým a společnost pyšní. Zásadním předpokladem je spolupráce se členy týmu založená na vzájemné důvěře a profesionalitě, a o to budu v následujících měsících a letech maximálně usilovat,“ dodal Ondřej Hráský, nový šéf výstavby P3 pro Česko.

Zdroj: P3