Aktuality

Alexandre Amine Soufiani se 1. září 2023 stal výkonným ředitelem FM Logistic Central Europe a povede tak jeden ze špičkových týmu společnosti. V souladu se strategií společnosti nazvanou Powering 2030 bude jedním z jeho hlavních cílů posílení zákaznického přístupu, jehož smyslem je zajištění dynamického rozvoje společnosti FM Logistic v Polsku, České republice, na Slovensku a v Maďarsku.

Alexandre Amine vystudoval prestižní Harvard Business School v Bostonu. V roce 2012 nastoupil na pozici finančního kontrolora ve společnosti FM Logistic Corporate ve Francii. Předtím pracoval v mezinárodních firmách, mimo jiné ve společnostech Renault a Veolia.

Alexandre Amine sehrál významnou roli při vstupu společnosti FM Logistic na indický trh. V Indii působil od roku 2016 a jeho hlavním úkolem bylo zajištění integrace společnosti Spear Logistic, kterou skupina FM Logistic ovládla. Své působení v zemi zahájil na pozici Financial Controlling Director a později se stal Key Account Director. V této roli byl zodpovědný za provoz, zvýšení objemu prodejů, realizaci projektů a rozvoj strategických vztahů s největšími klienty FM Logistic India.

V srpnu 2019 se Alexandre Amine stal výkonným ředitelem FM Logistic India. Pod jeho vedením došlo k úspěšnému rozvoji strategie skupiny na indickém trhu – společnost FM Logistic India dosáhla 300% růstu a stala se jednou ze dvou největších logistických firem v zemi.

Zdroj: FM Logistic