Aktuality
Frederic Rotrou

Společnost CHEP jmenovala Frederica Rotrou novým Country Leadem pro Českou republiku. Ve své nové roli bude Frederic zodpovědný za zvyšování hodnoty společnosti, efektivity ve všech oblastech podnikání a prohlubování vztahů se zákazníky.

Frederic Rotrou je součástí týmu CHEP od roku 2003, kdy nastoupil jako vedoucí auditu v pařížském regionu pro CHEP ve Francii. Následně přispěl ke zlepšení provozní efektivity a úrovně zákaznických služeb v divizích CHEP ve Velké Británii a v České republice. Frederic působí v Praze již šest let a do svého jmenování do nové pozice zde pracoval jako Strategic Solutions Leader pro středoevropský region, přičemž se primárně zaměřoval na zvyšování obratu společnosti. Jako Country Lead pro Českou republiku povede lokální týmy Sales, Customer Service, Asset Management a Office Management. Jeho povýšením se CHEP přibližuje ke svému cíli vnést na trh s dodavatelským řetězcem pozitivní změnu, a to díky ještě výraznějšímu zrychlení služeb a zvýšení hodnoty společnosti pro zákazníky.

„Tato pozice mi přináší nové vzrušující výzvy,“ řekl Frederic Rotrou. „Během své kariéry v CHEP jsem prokázal schopnost zrychlovat a zefektivňovat provoz, přinášet našim zákazníkům větší hodnotu, to vše k jejich maximální spokojenosti. Těším se na vedení českého týmu a spolupráci se všemi skvělými kolegy.“

Zdroj: CHEP ČR