Aktuality

Společnost FM Logistic představuje nového člena řídícího výboru pro region střední Evropy. Od 1. září 2022 je Tadeáš Kos součástí týmu coby provozní ředitel pro Českou republiku a Slovensko. Přebírá tak povinnosti po Guilhemu Vicairovi, který se bude věnovat svému dalšímu odvětví odpovědnosti, což jsou obchodní řešení.

Tadeáš Kos

Cílem těchto změn ve vedení společnosti FM Logistic CE je posílit podporu rychle se rozvíjejících českých a slovenských trhů. Tadeáš Kos bude jako provozní ředitel řídit veškeré skladové aktivity FM Logistic v České a Slovenské republice a bude zodpovědný za rozvoj aktivit se stávajícími i novými zákazníky.

Tadeáš Kos je ve společnosti FM Logistic Central Europe nováčkem. V roce 1999 absolvoval obchodní akademii a po zkušenostech z rodinné firmy a pozici F&B manažera v Manchesteru nastoupil v roce 2006 do společnosti Dachser Czech Republic. Po několika mezinárodních školeních absolvoval Dachser Logistic Academy jako certifikovaný logistický manažer. Po čase nastoupil na post ředitele pobočky v Břeclavi, později se stal na stejném místě jednatelem společnosti a manažerem smluvní logistiky pro český trh. Během této doby byl Tadeáš vedoucím projektu a osobně se zapojil do mnoha národních i mezinárodních projektů (Čína, Německo, Francie, Slovensko) a byl přímo zodpovědný za tři provozní místa v České republice. Během covidu v letech 2020–2022 krátce nastoupil do společnosti Alza SK (e-commerce) jako provozní manažer pro logistické lokality na Slovensku a do společnosti VCHD Cargo (doprava) jako vedoucí pobočky.

Zdroj: FM Logistic