Aktuality

Česká přepravní společnost VCHD Cargo obsadila novou pozici Business Development Managera. Ujme se jí zkušený logistický odborník Martin Hustoles. Na svém novém postu bude zodpovědný za rozvoj společnosti zejména v oblasti mezinárodních silničních přeprav.

Martin Hustoles

Martin Hustoles pochází z Kladna. Vystudoval Střední průmyslovou školu v oboru Strojírenská technologie, svoje vzdělání si dále doplňoval řadou odborných seminářů a kurzů z oblasti logistiky a managementu. V logistice se Martin Hustoles pohybuje už přes dvacet pět let. Svoji kariéru započal v roce 1993 ve společnosti ESA jako dispečer mezinárodní a vnitrostátní silniční přepravy a působil zde na několika dalších pozicích až do roku 2000, kdy ji opouštěl z postu zástupce obchodního ředitele. V letech 2000 až 2016 pracoval ve společnosti UTi Worldwide, mimo jiné jako vedoucí obchodního oddělení a Business Development Manager, kde byl zodpovědný za zajišťování logistických řešení a uspokojování potřeb klíčových zákazníků zejména z oblasti automotive a hi-tech. Do VCHD Cargo přichází z logistické společnosti DSV Road. Tady od roku 2016 zastával pozici Key Account Managera. Po akvizice UTi Worldwide holdingovou společností DSV měl Martin Hustoles na tomto působišti na starosti péči o zákaznické portfolio bývalého UTi Worldwide a převzal také klíčové zákazníky DSV Road. Na své nové pozici Business Development Managera ve společnosti VCHD Cargo bude zodpovědný za další úspěšný rozvoj podnikání společnosti, a to primárně na poli mezinárodních silničních přeprav s využitím vlastní flotily společnosti, ale rovněž s akvizičním přesahem do spedičního oddělení.

„VCHD Cargo má nespornou výhodu velkého a nového vozového parku. Navíc disponuje moderními a ekologickými technologiemi, inteligentním TMS (Transport Management System) a profesním know-how. Společnost je také otevřená dalším investicím. To všechno jsou ideální podmínky pro nastavení optimální strategie rozvoje,“ uvedl Martin Hustoles, a dodal, „rád bych se osobně podílel na utváření celkové vize společnosti. Vize, která posune VCHD Cargo do budoucna ve znamení stability a prosperity.“

„Pozice Business Development Managera se dotýká všech dílčích částí naší společnosti, od jednání s významnými zákazníky, přes průsečík s procesy v operativním provozu, marketingu a ekonomickém oddělení, až po rozvoj nových oblastí podnikání,“ vysvětlil Petr Kozel, předseda představenstva VCHD Cargo. „Věříme, že jsme v Martinu Hustolesovi našli logistického odborníka, který v souladu s firemní strategií přispěje k rozvoji našich přepravních a v budoucnu i dalších logistických služeb.“

Martin Hustoles je ženatý a má dvě děti. Mluví plynně anglicky a rusky, domluví se také německy, francouzsky, španělsky, italsky a japonsky. Svůj volný čas tráví s rodinou, rád cestuje a sportuje – věnuje se lyžování, cyklistice a motorsportu.

Zdroj: VCHD Cargo