Aktuality

Společnost Honeywell ve svém areálu v Brně otevřela nové výzkumné a vývojové centrum pro pokročilé logistické technologie. Vyvíjené technologie budou skladovým a logistickým společnostem v celé Evropě pomáhat zlepšit jejich dodavatelské řetězce a posílit přesnost, efektivitu a průchodnost balíků.

V tomto nejmodernějším zařízení budou inženýři společnosti Honeywell vyvíjet skladová řešení nové generace včetně inteligentních dopravníkových systémů, robotiky, automatických skladovacích a vyskladňovacích systémů, třídicích systémů, paletizátorů a pokročilých vychystávacích technologií ovládaných hlasovými a světelnými příkazy. Zařízení také zákazníkům společnosti Honeywell umožní poprvé si v Evropě tyto technologie zkoušet a školit se v jejich používání. 

Laboratoř o rozloze 6 000 m2, tedy zhruba o velikosti fotbalového hřiště, se nachází v prostorách Honeywell Technology Solutions v Brně. V tomto areálu v současnosti více než 1 000 vědců a inženýrů společnosti Honeywell pracuje na inovacích, které řeší zásadní výzvy v mnoha klíčových evropských sektorech – od logistiky přes letectví až po průmyslovou bezpečnost.

Zdroj: Honeywell