Aktuality

Nové logistické centrum o rozloze 38 000 m2 v Dormagen Chempark je jedním z největších a nejsložitějších projektů dodavatelského řetězce, který společnost HOYER řešila. Centrum bylo na dříve nevyužívaném místě postupně uvedeno do provozu v létě roku 2020. Stavebnímu projektu předcházela rozsáhlá analýza potřeb zákazníků a jejich procesů v dodavatelském řetězci.

Nově vybudované logistické centrum dokazuje schopnost společnosti HOYER vyvíjet komplexní řešení dodavatelského řetězce v kontraktní logistice. Klíčem k tomu jsou pochopení podrobností a rozsáhlé odborné znalosti týkající se procesů a postupů u příslušných zákazníků. Ulrich Grätz, Global Director Supply Chain Solutions skupiny HOYER, poznamenal: „Logistické centrum je postaveno a strukturováno podle odlišných potřeb zákazníků. Základem byly rozsáhlé analýzy, diskuse a přesně naplánované řízení projektů. Navzdory drobným zpožděním kvůli účinkům pandemie Covid-19 jsme velmi spokojeni.“

Společnost HOYER investovala do logistického centra přibližně 25 milionů EUR. Dvacet zaměstnanců zde obsluhuje nejmodernější zařízení, například plnicí linku přizpůsobenou požadavkům zákazníka. K řízení logistických procesů slouží speciálně vyvinutý software pro skladování.

Zdroj: HOYER