Aktuality

Společnost Total představila nové obaly pro celou řadu svých maziv značek TOTAL a ELF. Na první pohled upoutají nové barvy, štítky a ergonomičtější design.

Snížení hmotnosti obalů ušetří díky úsporám surovin za rok emise 9 500 tun CO2. To přispívá k dosahování cílů společnosti, stát se předním zodpovědným dodavatelem energie.

Nové obaly TOTAL a ELF jsou krokem vpřed. Jsou praktičtější a snáze čitelné i v detailech. Kdo někdy nezažil pohled na řadu motorových olejů na polici a nevěděl, který z nich vybrat? S novými obaly TOTAL mohou spotřebitelé na první pohled poznat produkt, který potřebují, a to díky barevnému rozlišení: platinová barva pro nejvyšší úroveň, stříbrná pro střední a bronzová pro výrobky základní řady. Zákazníci pak mohou získat detailní informace o výrobku, který potřebují z nového štítku, který je mnohem přehlednější a snáze čitelný.

Základní produktové informace jsou situovány okolo loga firmy ve stylu palubní desky automobilu. Zobrazují viskozitu, certifikáty výrobku a QR kód, který lze použít k rychlému potvrzení pravosti. Takovýto štítek se zásadně odlišuje od ostatních a představuje pokrok v předávání informací o mazivech.

Nové obaly nabízejí nový design a ergonomičtější držení, které usnadňuje úchop i přenášení. Uzávěry obalu byly také funkčně inovovány pro snadnější výměnu a doplňování maziv, a také abychom zvýšili ochranu proti padělání.

„Vždy jsme nabízeli produkty, které jsou pro zákazníky velmi snadno rozpoznatelné,“ říká Lukasz Semeniuk, Managing Director, CE HUB, Total ČR. „Dnešní zákazníci však potřebují různé informace o produktech a o tom, jak je používat, a proto jsme se rozhodli naše obaly inovovat co do tvaru, barvy a štítku. Úkolem bylo udržet výrazný design, aby zákazníci naše produkty TOTAL a ELF ještě snáze rozpoznali. Myslím, že jsme našeho cíle dosáhli a výsledky jsou vynikající.“

Zdroj: Total ČR