Aktuality

Pardubická logistická společnost JUSDA Europe byla letos zařazena do prestižního žebříčku Českých 100 nejlepších firem. Celkově se mezi stovkou nejvýznamnějších tuzemských podniků umístila na 85. příčce. Cílem dvacátého sedmého ročníku soutěže bylo v celonárodním měřítku ocenit české firmy, které dosahují vynikajících a pozoruhodných výsledků.

JUSDA je českou logistickou firmou s více než dvacetiletými zkušenostmi. Vedle všech druhů přeprav nabízí skladovací kapacity, dopravy i řešení na míru zákazníkovi. Orientuje se především na euroasijský a americký trh. Tržby loni dosáhly 1,5 miliardy korun. JUSDA loňský rok přepravila 6 000 kontejnerů a 75 000 tun leteckého nákladu. Spolupracuje s firmami v oblasti rychloobrátkového zboží, automotive, výrobci z oboru strojírenství, podniky z oblasti IT a elektroniky, oděvními firmami i výrobci farmaceutických a zdravotnických produktů.

„Zaměřujeme se na co nejefektivnější řízení našeho podnikání, abychom neustále zlepšovali kvalitu našich služeb a investovali do postupů udržitelného růstu. Neustále vyvíjíme a inovujeme naše procesy. Úzká spolupráce je důležitá vždy, když dojde ke změně. Všichni v týmu musí být zapojeni,” říká HR ředitelka JUSDA Europe Jitka Kratochvílová.

Firma oslavila 21 let od založení v České republice. Původní Global Logistic Solutions zajišťovala logistiku skupiny Foxconn, která je také součástí koncernu Hon Hai Precision Industry. JUSDA dnes zabezpečuje logistiku i mnoha dalším klientům v regionu.

Společnost působí v celém regionu Evropy, Blízkého východu a Afriky, kde zajišťuje dodavatelský řetězec. Nejvíce jde o dopravu zboží z Asie. Dokáže například přepravit zboží za 19 dní vlakem z Číny do České republiky, nebo za 14 dní z Asie do Polska. Kromě letecké, námořní a silniční přepravy se společnost zaměřuje i na skladování zboží ve svých českých skladech v Pardubicích, Kutné Hoře, ale i v holandském skladu ve Wijchenu.

Zdroj: JUSDA