Aktuality

Společnost GLP, developer logistických budov a skladů, a internetový obchod Alza.cz otevřely pro veřejnost jeden z nejmodernějších logistických parků v ČR. Areál bude společnost Alza.cz využívat jako distribuční centrum, showroom a výdejní místo pro zákazníky.

GLP Park Praha Chrášťany umožní společnosti Alza.cz nabídnout zákazníkům širší portfolio zboží v kombinaci s rychlým dodáním. Parková úprava centra propojuje areál s okolím a dává návštěvníkům možnost relaxace přímo na místě. Společnost GLP nyní dokončila prvních 25 000 m² z celkových 40 000 m², které budou k dispozici ke konci prvního čtvrtletí 2022.

Logistický areál nejvyšší třídy A postavený podle požadavků společnosti Alza.cz disponuje řadou inovací a nadstandardních prvků: podlahové plochy mají zvýšenou nosnost, jsou připraveny na instalaci dvoupodlažního mezaninu, do prostor lze umístit sofistikované pásové dopravníky, automatické zakladače a vozíky. Součástí parku je showroom pro prezentaci zboží o velikosti 1500 m² a tzv. Alza-drive, který umožňuje zákazníkům vyzvednout si zboží přímo do svých automobilů.

Zdroj: GLP