Aktuality

GEFCO France se stala distributorem nových vozů značky Ford do sítě autorizovaných prodejců po celé zemi.

Společnost Ford vybrala GEFCO na základě výběrového řízení, předpokládaný objem distribuce je 40 000 vozů ročně. GEFCO France již dříve figurovala v celostátní síti obchodního zastoupení značky Ford jako poskytovatel skladovacích a přepravních služeb pro tisíce nových vozů. Tato nejnovější forma partnerské spolupráce je potvrzením, že firma Ford chová důvěru v expertní znalosti společnosti GEFCO v oblasti automobilové logistiky.

GEFCO Group, renomovaný partner pro automobilovou logistiku se sedmdesátiletou tradicí, spravuje inbound toky společnosti Ford napříč Evropou- své logistické a distribuční služby pro Ford zajišťuje ve Španělsku, Rumunsku, Německu, Rakousku a České republice. Po květnovém znovuotevření dealerství se GEFCO France ujala přepravy vozů Ford, a to v souladu s novým distribučním plánem výrobce pro Francouzský trh, který zahrnuje i přímou dodávku vozů. Díky GEFCO k prodejcům denně putují nové vozy z poboček společnosti v Creutzwaldu (východ Francie) a Douai (sever Francie), a dále z přístavů Sète (jih Francie) a Zeebrugge (Belgie) v případě vozů přepravovaných námořní dopravou. Z pobočky společnosti GEFCO v Etupes (východ Francie) jsou řízeny nakládky vozů a plánovány toky dle objemů i cílových destinací.

V době, kdy zdraví zaměstnanců, zákazníků a obchodních partnerů představuje nejvyšší prioritu, GEFCO implementovalo též řadu konkrétních opatření, jež mají zajistit co nejspolehlivější ochranu v rámci distribuce pro společnost Ford. Jsou to především směrnice, které společnost GEFCO Group sestavila s cílem informovat řidiče o správných hygienických postupech, jež je třeba dodržovat v každé situaci, která může v rámci dodávky nastat. Plnění stanovených předpisů řidičům umožní i set složený z roušek, ochranných rukavic, dezinfekčních gelů na ruce a antibakteriálních ubrousků, které mají k dispozici. Po nezbytně nutnou dobu bude GEFCO Group monitorovat veškeré služby, aby zajistila dodržování pravidel a preventivních opatření, jež si současná zdravotní situace žádá.

Yvon Pasquiou, ředitel marketingu a obchodu GEFCO France, uvedl: „Velmi nás těší, že spoluprací na francouzském trhu společnost Ford stvrdila svou důvěru v naší společnost. Naši zákazníci mohou díky řešením s vysokou přidanou hodnotou a jedinečným expertním znalostem automobilové logistiky optimalizovat své dodavatelské řetězce a plně se soustředit na svou hlavní podnikatelskou činnost.“

Zdroj: GEFCO