Aktuality

Logistická společnost Gebrüder Weiss ČR se umístila mezi 10 finalisty soutěže Firma roku 2023 Středočeského kraje, která už několik let aktivně sestavuje regionální podnikatelské žebříčky nejlepších firem. Vyhlášení výsledků na slavnostním galavečeru zaštítila středočeská hejtmanka Petra Pecková. „To, že jsme se dostali mezi TOP 10 firem Středočeského kraje, považujeme za velký úspěch a současně také motivaci k dalšímu zlepšování služeb pro naše zákazníky,“ hodnotí umístění v žebříčku Jan Kodada, obchodní a marketingový ředitel Gebrüder Weiss ČR.

Soutěž, která hledá a podporuje inspirativní příběhy úspěšných podnikatelů, tradičních rodinných firem i začínajících nadšenců, ocenila ty nejúspěšnější letos již po 18. Podle pořadatelů dobré příklady táhnou, proto si Firma roku klade za cíl o nich vyprávět. Odborná porota soutěže ocenila především dlouholetou úspěšnou historii společnosti Gebrüder Weiss, stejně jako její schopnost aktivně vyhledávat a implementovat moderní trendy v oboru. „Zařazení do TOP 10 vnímáme také jako závazek do budoucna obhájit pozici firmy, která je vnímána jako inspirativní přínos nejen pro Středočeský kraj,“ dodává Jan Kodada.

Mezi základní hodnoty Gebrüder Weiss patří udržitelnost, což se odráží jak v průběžném navyšování podílu bezemisních vozidel ve firemním vozovém parku, tak ve směřování společnosti k jasně vytyčenému cíli dosáhnout do roku 2030 uhlíkové neutrality vlastních poboček. Společnost klade velký důraz také na dobré vztahy se zaměstnanci, jejichž loajality si velmi váží a aktivně ji podporuje řadou speciálních programů. Je si vědoma toho, že na profesionalitě interních týmů stojí i vysoká kvalita poskytovaných služeb.

Slavnostního galavečera Firmy roku 2023 pro finalisty Středočeského kraje se zúčastnili kromě hejtmanky Petry Peckové také úřadující mistři světa plážového volejbalu Ondřej Perušič s Davidem Schweinerem, kteří podpořili dynamickou a inspirativní atmosféru této akce. Vítězové jednotlivých krajů, kteří se umístili na prvních třech příčkách mezi finalisty, postupují do celostátního finálového kola soutěže.

Zdroj: Gebrüder Weiss