Aktuality

Logistická společnost Gebrüder Weiss se i letos umístila v prestižním žebříčku 100 Obdivovaných firem ČR v odvětví Doprava. Výsledky 25. ročníku žebříčku 100 OBDIVOVANÝCH FIREM ČESKÉ REPUBLIKY vyhlásilo CZECH TOP 100 dne 17. dubna v pražském Obecním domě.

Posláním soutěže je hledat a podporovat inspirativní příběhy úspěšných podnikatelů, tradičních rodinných firem i začínajících nadšenců. V rámci hodnocení se proto odborníci zaměřují na inovace, kvalitu managementu, společenskou odpovědnost i vztah k životnímu prostředí. Posuzují také kvalitu produktu, finanční spolehlivost ale i další kritéria bez souvislostí s číselně měřitelnými kritérii, jakými jsou například tržby, zisk, počet zaměstnanců atd.

Jan Kodada a Šárka Hálová

Mezi základní hodnoty Gebrüder Weiss patří udržitelnost, což určuje její hlavní kroky směřující k dosažení uhlíkové neutrality vlastních poboček do roku 2030. Klíčové jsou pro společnost také dobré vztahy se zaměstnanci, díky jejichž profesionalitě a skvělému nasazení může neustále zlepšovat servis pro zákazníky.

„Vážíme si toho, že jsme opět obstáli v náročném měřítku hodnocení a obhájili úspěch z loňského roku. Každé ocenění vnímáme jako odměnu za naše vynaložené úsilí ale i jako motivaci do další práce,“ uvedl Jan Kodada, obchodní a marketingový ředitel Gebrüder Weiss ČR s tím, že i nadále bude společnost pokračovat v testování a zavádění nových technologií s cílem zlepšit kvalitu služeb i zmírnit dopad vlastní činnosti na životní prostředí.

Zdroj: Gebrüder Weiss