Aktuality

Od 14. do 23. září se konal další ročník sportovně-charitativní akce HÝBEJTE SE S TERIBEAREM aneb Prima pohyb s medvědem, do níž se každoročně může zapojit každý, kdo chce pomáhat pohybem a sbírat kilometry pro dobrou věc. Logistická společnost Gebrüder Weiss se letos zúčastnila již počtvrté a i tentokrát poskládala silný tým s celkem 68 členy z řad zaměstnanců i zákazníků. „Jsem rád, že se nám společnými silami opět podařilo naplnit význam firemního sloganu GW znamená pohyb, a podpořili jsme tak dobrou věc. Velice mě těší také to, že s myšlenkou zapojit se do této akce přišli sami zaměstnanci. O tom, že její obliba u nás roste, svědčí stále vyšší účast, a to jak ze strany zaměstnanců, tak našich obchodních partnerů,“ uvádí Jan Kodada, obchodní a marketingový ředitel Gebrüder Weiss ČR.

V rámci akce mohou účastníci v kteroukoliv denní či noční dobu pomáhat ostatním svým vlastním pohybem – ať už chůzí či během. Za každý zdolaný kilometr věnují partneři akce 20 Kč na příběh pomoci, který si účastník či skupina zvolí.

V početném týmu Gebrüder Weiss letos spojili své síly zaměstnanci se zákazníky, kteří v průběhu deseti dní společně sbírali kilometry. V úterý 19. 9. dokonce hromadně vyběhli v Parku Ladronka, kde společnost Gebrüder Weiss uspořádala týmové odpoledne. Všichni si během něj užili nejen běh, ale následně také dobré jídlo, pití a společné posezení v Usedlosti Ladronka.

„V konkurenci 688 týmů jsme s celkovým počtem 2 813,22 km obsadili krásné 17. místo,“ doplňuje Jan Kodada. Výtěžek v hodnotě 54 446 Kč poputuje na příběh Chci pomoci týraným dětem najít cestu z pekla, pro který se účastníci společně rozhodli. Na Nadaci Terezy Maxové pak díky registraci všech 68 členů letošního týmu putovalo dalších 17 000 Kč.

Nejlepší výkon týmu podal Petr Komínek ze zákaznické části, který naběhal dohromady 228,3 km a současně dosáhl 88. místa v celkovém pořadí. Za ním se v týmu Gebrüder Weiss umístili zaměstnanci Vít Svoboda se 185,8 km a Karel Šindelář se 138 km. „Jsme rádi, že se sešlo tolik lidí, kteří společně s námi chtějí pomáhat dobré věci. Děkujeme všem za skvělé výkony a těšíme se na další podobné příležitosti,“ uzavírá Jan Kodada.

Zdroj: Gebrüder Weiss