Aktuality

Přepravní společnost VCHD Cargo se v projektu Ocenění Českých Lídrů umístila na stříbrné příčce mezi nejlepšími společnostmi Středočeského kraje. Cenu na slavnostním večeru převzali provozní ředitel společnosti Pavel Sirotek a marketingový a obchodní manager Petr Kozel.

První zleva je Petr Kozel, vedle něj Pavel Sirotek

Na konci listopadu bylo slavnostně vyhlášeno Ocenění českých lídrů. Celkem 1.527 společností vyhovělo kritérium soutěže, do finále se pak dostalo 111 společností s nejlepšími ekonomickými výsledky. Ve velké konkurenci se společnost VCHD Cargo umístila na 2. místě v kategorii Středočeský kraj. „Velmi nás těší, že jsme se zařadili mezi ty nejúspěšnější ryze české společnosti v našem regionu,“ uvádí Petr Kozel, CEO a předseda představenstva VCHD Cargo, a doplňuje, „je to pro nás potvrzením, že naše podniková strategie, která úspěšně obstála i v posledních velmi náročných letech, nás vede správným směrem.“

Do projektu Ocenění Českých Lídrů jsou společnosti nominované na základě analýzy veřejně dostupných údajů všech společností v České republice zpracovaných odborným garantem, mezinárodní společností Czech Credit Bureau, která je specialistou na rating a scoring firem. Do projektu mohou být nominovány transparentní české společnosti s ročním obratem přes 200 milionů korun a nejméně 50 zaměstnanci. Data pro vyhodnocení projektu Ocenění Českých Lídrů zahrnují tři poslední roky tj. 2019 až 2021. Hodnotí se poslední dvě závěrky z roku 2020 a 2021, rok 2019 má informativní charakter. Výběr těch nejlepších má na starosti odborná porota společně s garantem projektu.

Zdroj: VCHD Cargo