Aktuality

SEGRO prodloužilo nájemní smlouvu s nájemcem Ikea ve svém parku v Hostivici. Jednotka slouží jako výdejní sklad pro zákazníky, kteří zakoupili zboží známého skandinávského řetězce v nedaleké prodejně na Zličíně. Výdejní sklad Ikea se nachází v jednotce o velikosti 6 720 metrů čtverečních v budově G.

Spolupráce společností SEGRO a Ikea je dlouhodobá – výdejní sklad nábytku se v prostorách SEGRO Logistics Park Prague nachází od roku 2014. Mezi zákazníky je oblíbený díky své snadné dostupnosti a krátké vzdálenosti od samotné prodejny.

Při rozvoji průmyslových parků chce být společnost SEGRO lídrem ve vytváření zelených zón, které podporují biodiverzitu. V zájmu péče o životní prostředí začala před pár lety spolupracovat také s místním včelařem, který v Hostivici působí již více než 25 let. Pomáhá při výběru zeleně v prostorách SEGRO Logistics Park Prague a pravidelně se stará o včelín. Za jeho účasti tak společnost loni vysadila několik stromů vedle haly E a upravila prostor určený pro ovocný sad.

Zdroj: SEGRO