Aktuality

Nákladní divize Emirates SkyCargo je nyní dostupná v interním rezervačním systému společnosti Kuehne+Nagel a poprvé tak zpřístupnila své služby prostřednictvím portálu vlastněného speditéry.

Toto přímé propojení zjednodušuje agentům společnosti Kuehne+Nagel cestu k rezervaci a poskytuje přístup k letovým řádům, sazbám a dostupné kapacitě letecké společnosti v reálném čase. Toto spojení bylo nejprve spuštěno ve Švýcarsku a Rakousku a do konce roku se otevře uživatelům ve vybraných zemích Evropy, Ameriky, Afriky, Asie a Oceánie.

„Partnerství Kuehne+Nagel a Emirates SkyCargo je důkazem naší dlouhodobé strategie digitalizace, jejímž cílem je zlepšit zákaznickou zkušenost, zefektivnit provoz a zvýšit efektivitu. Vytvořením přímých cest pro zákazníky můžeme optimalizovat proces rezervace a posílit naše vztahy v celém logistickém ekosystému,“ řekl Nabil Sultan, senior viceprezident divize Emirates SkyCargo.

Zpočátku bude služba dostupná pro běžný náklad, v blízké budoucnosti bude možné přidat i další špičková produktová řešení společnosti Emirates SkyCargo.

Zdroj: Emirates SkyCargo