Aktuality

Tělo vám může napovědět mnohé o vašem životním stylu či o tom, co byste mohli dělat pro své zdraví. Pravidelná odborná vyšetření mohou odhalit možné budoucí zdravotní problémy, ale řada z nás kvůli povinnostem návštěvu specialistů odkládá.

Prologis proto připravil v parcích po celé České republice a na Slovensku program bezplatných konzultací s experty na prevenci rakoviny a zdravou výživu. Dal jejich prostřednictvím zaměstnancům možnost dozvědět se více o jejich fyzické kondici i o tom, jak by ji mohli zlepšit.

V posledních dvou červnových týdnech navštívily parky Prologis v České republice a na Slovensku týmy organizací Zdravé stravování a Loono. První z nich se setkal se zaměstnanci společností působících v Prologis Park Prague D1 East a D1 West, Prague-Airport, Pilsen-Štěnovice a Brno, druhý navštívil pracovníky z Rudné, Jiren a Úžic. Zaměstnance Prologis Park Bratislava navštívily zástupci obou organizací.

Tým mladých zdravotníků Loono poskytoval osvětu o různých typech rakoviny a o tom, jak jim předcházet. Zdravé stravování zajišťovalo hodnocení tělesné kompozice zájemců pomocí nástroje InBody. Na základě výsledků se pak mohli poradit s nutričními terapeuty o možných změnách životního stylu, které by prospěly jejich celkové kondici.

Zdroj: Prologis