Aktuality

Běh v lese nebo na lyžích, golf a nyní i silniční cyklistika. Společnost DB Schenker se stává logistickým partnerem cykloseriálu Road Classics, který letos pořádá premiérový závod po významných českých monumentech. První zastávkou adrenalinových nadšenců i milovníků hezkých panoramat bude Ještěd, na který povede 107 km dlouhá trasa s převýšením až 2 350 m. Logistický provider zajišťuje přepravu zázemí, přenosného oplocení, štendrů i navigačních cedulí.   

Veškerý materiál společnost DB Schenker sváží ze tří míst. Z Prahy bannery a propagační materiál, z Olomouce kovové přenosné oplocení a z Rumburku stojany na kola s celkovou kapacitou až 500 kusů. Standardně bylo do Liberce potřeba převézt i stany se zázemím, které následně budou sloužit jako převlékárny, úschovny, servis, mycí zóny i jako informační centra. Žádný závod by se neobešel ani bez řádného značení a Road Classics se bude řídit podle 300 navigačních cedulí. Všechen materiál DB Schenker dopraví do Liberce ve čtvrtek 14. září, aby na ostrý start v sobotu bylo vše na svém místě. K dispozici bude během samotného závodu i nákladní vůz pro zásobování a svážení materiálu kolem trati.

„V DB Schenker máme ke sportu opravdu hodně blízko, proto mě vždy těší, když můžeme spolupracovat na projektu, který tvoří nadšené komunity a podporuje sport i pohyb. Budu fandit i našim třem kolegům, kteří se premiérového závodu zúčastní, a doufám, že příští rok budeme moci spolu přivést k aktivnímu pohybu v krásném prostředí další lidi,“ řekl Tomáš Holomoucký, regionální ředitel společnosti DB Schenker pro Česko a Slovensko.

Zdroj: DB Schenker