Aktuality

S prázdninovým provozem nabízí DB Schenker výhodnější podmínky pro letecké přepravy na americký kontinent. Přímá linka z Frankfurt nad Mohanem do Atlanty létá pravidelně jednou týdně, a díky loňské akvizici USA Truck na ni nyní navazuje robustní síť pozemních přeprav. Obchodní zásilky se tak do všech destinací v USA dostanou snadněji.

„Ať už zákazníci plánují přepravu do Texasu, Arizony, Kalifornie nebo kterékoliv jiné americké destinace, zajistíme jim, že budou mít zboží vždy pod kontrolou a včas na požadovaném místě, a přitom za přívětivou cenu,“ říká manažer leteckých přeprav DB Schenker Tomáš Škoch.

Standardní zásilky nejsou nijak hmotnostně omezené. DB Schenker disponuje přepravními kapacitami 100 tun / 500 m3 v jednom letadle. Každou neděli odlétá přímou linkou z Frankfurtu nad Mohanem do Atlanty a dále do Texasu. „Tento spoj do Atlanty posiluje naše obchodní vztahy s USA. Kromě Atlanty obsluhuje společnost DB Schenker na pravidelné bázi též Chicago,“ připomíná Tomáš Škoch. Z důležitých dopravních uzlů se pak zásilky dostanou do dalších spádových oblastí Spojených států, a to zejména díky kvalitní síti pozemních přeprav, které posílila loňská akvizice společnosti USA Truck.

Zdroj: DB Schenker

Ilustrační foto: Lufthansa Cargo