Aktuality

Na začátku prosince zorganizoval mezinárodní logistický provider DACHSER v rámci své divize Air & Sea Logistics svůj stý charterový let v tomto roce.  Nákladní letadlo obsloužilo trasu Frankfurt–Šanghaj jako součást dedikované charterové služby. Společnost tímto způsobem cíleně vytvořila kapacity pro letecké zásilky na nejdůležitějších leteckých trasách mezi Asií, Evropou a USA.

V reakci na omezené kapacity v leteckých přepravách způsobené pandemií onemocnění Covid-19 vytvořil DACHSER Air & Sea Logistics už v únoru alternativní charterový plán. Nejprve charterový program zahrnoval relaci Frankfurt–Čína, na konci července DACHSER rozšířil tuto prémiovou leteckou službu o týdenní odlety na lince Frankfurt–Chicago. Tím společnost kompenzuje kapacity v nákladních leteckých přepravách, které se v důsledku globální pandemie a téměř kompletního výpadku v pasažérských leteckých přepravách výrazně snížily.

„S naší integrovanou a robustní logistickou sítí a naším týmem vysoce motivovaných zaměstnanců můžeme zákazníkům už řadu měsíců nabídnout inteligentní a inovativní přepravní řešení,” uvedl Timo Stroh, Head of Global Air Freight společnosti DACHSER. „V době, kdy je náš svět otřesen ve svých základech a systémový význam logistiky se stal jasnějším než kdy jindy, jsme včas zareagovali a vytvořili řešení na míru našim zákazníkům.”

Prostřednictvím své husté logistické sítě pozemních přeprav DACHSER distribuuje zboží z Frankfurtu do celé Evropy s pevnými doručovacími časy a vysokým standardem kvality. Zákazníci profitují z integrovaného přepravního řešení, které je poskytováno z jednoho zdroje a pokrývá celý dodavatelský řetězec od odesílatele k příjemci. Charterový program DACHSERU je garancí, že poskytované kapacity jsou spolehlivé a nezávislé na volatilním vývoji trhu.

Zdroj: DACHSER