Aktuality

Mezinárodní logistický provider DACHSER se stal preferovaným logistickým partnerem společnosti Euro Craft.

Díky svému globálnímu řešení DIY-Logistics nabízí DACHSER přes 20 let zkušeností v uspokojování speciálních logistických požadavků odborných prodejen, DIY marketů a zahradních center. Každý rok DACHSER přepraví cca 5 milionů zásilek ze segmentu DIY a denně zaváží na 18 000 DIY marketů po celé Evropě v pevně stanovených časových oknech. To snižuje provoz na rampách a optimalizuje toky zboží.

„Výrobci se mohou spolehnout na stejnou, vysokou kvalitu dodávek ke všem svým obchodním zákazníkům po celé Evropě. Tímto způsobem také můžeme usnadnit přístup dodavatelům a partnerům skupiny Euro Craft na nové trhy,“ vysvětlil Jens Wollmann, Department Head DACHSER DIY-Logistics. Euro Craft General Manager Peer de Lange k tomu říká: „Získání společnosti DACHSER za našeho evropského logistického partnera je klíčovým strategickým krokem, který našim partnerům nabízí velké synergické efekty. Ve společnosti DACHSER máme po boku důvěryhodného partnera, který poskytuje špičkovou kvalitu, spolehlivost a hustou evropskou logistickou síť. Na naši spolupráci se velmi těšíme.”

Kooperativní nákupní uskupení Euro Craft se sídlem v Paříži bylo založené v roce 1995 a v současné době jeho síť zahrnuje šest evropských partnerů, přičemž každý z nich je na svém domácím trhu špičkovou nákupní skupinou pro odborné prodejny pro stavbu a průmysl.

Zdroj: DACHSER