Aktuality

Společnost Continental Automotive Czech Republic ve spolupráci s CPI Property Group uvedla do provozu novou multifunkční budovu ve svém výrobním areálu v Brandýse nad Labem. Díky svému vybavení se jedná o unikátní pracovní prostředí v celém Středočeském kraji. Vedle moderního designu nabízí také prostory jako digitální laboratoř s virtuální realitou, nové tréninkové centrum nebo fyzioterapeutickou místnost.

Jeden rok od položení základního kamene. Tak dlouho trvala výstavba nové multifunkční budovy modelového závodu pro digitalizaci Continental v Brandýse nad Labem. S ohledem na stále rostoucí počet pracovníků, jejichž počet čítá okolo 3 000, ale i změny v preferencích zaměstnanců, se zrodila potřeba zavést nový model pracovního prostředí. Kromě vizuální proměny prošly zásadní změnou i administrativní procesy, které je nově možné řešit pomocí aplikace z mobilního telefonu každého zaměstnance.

Hlavním cílem projektu bylo zavést zcela unikátní a nový koncept založený na otevřeném, kooperativním prostoru, kde se prolínají potřeby jednotlivce i týmu a který podporuje tzv. koncept 4K: Koncentrace, Kooperace, Komunikace a Komunita. Jako modelový závod pro digitalizaci je Continental Brandýs nad Labem průkopníkem v oblasti hybridní práce. I z tohoto důvodu vyvstala potřeba přizpůsobit kancelářské prostory novému modelu, kdy se týmy střídají u sdílených pracovních stolů i parkovacích míst.

Zdroj: Havas PR