Aktuality

Společnost CHEP, přední globální poskytovatel řešení pro dodavatelské řetězce, získala certifikát Top Employer 2024 v České republice. Titul udílí organizace Top Employer Institute, která ve firmách po celém světě hodnotí úroveň zaměstnaneckých podmínek. Tuzemská pobočka byla takto oceněna podruhé za sebou a zároveň CHEP potvrdil status nejlepšího zaměstnavatele v Evropě.

Při udílení globálního certifikátu Top Employer se pak CHEP zařadil mezi pouhých 17 společností, které jej pro rok 2024 získaly. Akreditace je přitom ukazatelem uplatňování HR zásad a praxe, jež jsou v celosvětovém měřítku na zcela výjimečné úrovni.  Program Top Employers Institute certifikuje organizace na základě účasti v průzkumu zaměřeném na osvědčené postupy v oblasti lidských zdrojů. Hodnoceny jsou výsledky v šesti oblastech pokrývajících dvacítku témat.

Mezi kategorie, ve kterých společnost CHEP v porovnání s referenčním hodnocením vynikla, patří strategie vedení lidí, otevřenost podnětům zaměstnanců, kariérní rozvoj, nábor talentů, wellbeing či udržitelnost.

Zdroj: CHEP