Aktuality

Společnost CHEP prodloužila smlouvu se společností Drylock, výrobcem hygienických potřeb. Díky tomu bude CHEP i nadále dodávat palety do provozů zákazníka v České republice, Španělsku, Belgii a Itálii, čímž podpoří jeho aktivity na evropském trhu.

Drylock používá palety CHEP jak ve výrobě, tak v logistice, protože jsou zárukou konzistentní kvality a jsou plně kompatibilní s pokročilými automatizovanými provozy. Modré palety CHEP nachází využití jak v závodech společnosti v České republice, tak i v Belgii, ve Španělsku a Itálii, kde denně vyrobí miliony dětských plen. 

„Jsme hrdí na to, že nám obnovením této smlouvy společnost Drylock projevila důvěru v České republice i na dalších evropských trzích. Tým CHEP navázal se zákazníkem silné partnerství díky svému nasazení, proaktivnímu přístupu a flexibilitě. Paletový pooling nejen snižuje náklady, ale také zvyšuje udržitelnost celého dodavatelského řetězce, čímž se logistika nezbytných hygienických výrobků stává efektivnější a šetrnější k životnímu prostředí. Jsem velmi rád, že CHEP bude i nadále podporovat tohoto významného výrobce,“ řekl Frederic Rotrou, Country Lead společnosti CHEP v České republice.

Zdroj: CHEP