Aktuality

Certifikace udržitelnosti BREEAM developery zavazuje k dodržování náročných ekologických požadavků. Benefitují z něj nejen nájemci budov, ale v dlouhodobém měřítku jsou nižší emise, šetření zdrojů a bohatší a různorodější životní prostředí výhodné pro celou společnost. V průmyslovém parku P3 Lovosice proto vznikají budovy, které nájemcům nabídnou standard BREEAM Excellent.

Udržitelnost se stává důležitým aspektem v mnoha oborech podnikání. V segmentu průmyslových nemovitostí je pak obzvlášť důležité vytvářet udržitelná řešení i s ohledem na současný boom v oblasti e-commerce. Průmyslový developer P3 tento princip uplatňuje ve všech nově stavěných budovách a vzorově jej demonstruje v průmyslovém parku P3 Lovosice, kde byla jedna z budov úspěšně certifikována na mezinárodně uznávaný standard udržitelnosti BREEAM, a to dokonce v úrovni Excellent.

„Lovosická hala pro společnost Van Eupen dosáhla aktuálně nejvyššího hodnocení BREEAM v rámci celého portfolia P3. Naše ambice jsou ale v tomto směru ještě vyšší a proto věříme, že ji brzy vystřídá další, ještě „zelenější“ budova,“ poznamenal Tomáš Kubín, šéf výstavby P3 pro střední a východní Evropu.

Zdroj: P3