Aktuality

V první polovině roku 2022 rozšířila společnost cargo-partner svou síť kanceláří a skladů v Číně a zavedla nové služby železniční a silniční přepravy z Číny do Evropy a střední Asie. Týmy společnosti cargo-partner v Číně dále uskutečnily řadu zajímavých projektů – od přepravy nadrozměrných obráběcích strojů přes Kazachstán až po úspěšné zpracování velkých objemů e-shopových zásilek pro jeden z největších čínských nákupních festivalů.

Zastoupení společnosti cargo-partner v Číně setrvale roste již od otevření první zdejší pobočky v roce 2004. V lednu 2022 společnost rozšířila svou pobočku v Pekingu a otevřela nový sklad v Kchun-šanu v těsném sousedství Šanghaje, deset minut jízdy od rychlostní silnice Peking-Šanghaj. Pronájmem 5 300 m² skladových prostor směřuje společnost cargo-partner k dalšímu rozšíření své sítě smluvní logistiky a lepší obslužnosti kchun-šanského trhu s jeho silným elektronickým průmyslem, slibujícím značný potenciál.

Další sklad společnosti cargo-partner, tentokrát na jihu Číny, byl uveden do provozu v březnu. Skladiště v městském obvodu Jen-tchien v Šen-čenu nabízí kromě 3 400 m² skladovacích prostor také širokou škálu služeb s přidanou hodnotou a slouží také jako regionální distribuční centrum.
Na počátku června otevřela společnost cargo-partner také obchodní zastoupení v Macau, čímž doplnila svou síť v oblasti „širšího okolí zálivu“ (Greater Bay Area, GBA) a využila možností tohoto důležitého obchodního centra a překladiště.

Zdroj: cargo-partner