Aktuality

Mezinárodní poskytovatel přepravy a informační logistiky se v Čechách specializuje na skladováni a distribuci potravin. Nyní cargo-partner spojuje své síly se společností Gibon Delivery Logistic, českým specialistou na oblast chlazené logistiky kusových zásilek, fulfillmentu a přepravy na poslední míli.

Pandemie COVID-19 urychlila změny v potravinářském sektoru, který stejně jako další odvětví, zaznamenal růst online prodeje spolu s poptávkou po službách elektronického obchodu v B2C a B2B segmentu. S cílem rozšířit své odborné znalosti a doplnit své portfolio služeb v potravinářském průmyslu, koupila společnost cargo-partner 1. června 2021 aktiva české společnosti Gibon Delivery Logistic – poskytující unikátní službu na trhu chlazené přepravy potravinářských zásilek.

„Naše investice byla motivována potřebou nabídnout našim zákazníkům komplexní řešení v oblasti chlazené logistiky. Gibon Delivery Logistic, s jejich rozsahem služeb v oblasti fulfillmentu a s unikátní logistickou službou chlazených kusových zásilek, přináší řešení, jak doručit i jeden kus balíku v aktivním chlazeném režimu zákazníkovi až ke dveřím a díky stále se rozšiřující distribuční síti obsloužit klienty již téměř po celé České republice a nově i v Bratislavě. Potraviny je možné doručit po jednotlivých krabicích nebo přepravkách, bez nutnosti balení do termoboxů. Zboží je po celou dobu přepravy v regulované teplotě, a to včetně skladů, které jsou i s auty monitorovány online,“ uvedl Jiří Jelínek, jednatel společnosti cargo-partner v ČR.

Zdroj: cargo-partner