Aktuality

Jako další krok v rámci své strategické expanze napříč jihovýchodní Evropou otevřela firma cargo-partner pobočku v řecké Soluni.

Společnost cargo-partner pokračuje ve své expanzi v jihovýchodní Evropě. Tento poskytovatel logistických služeb nejprve v březnu 2021 otevřel svou první kancelář v severomakedonském Skopje a nyní založil novou pobočku v řecké Soluni. Nový tým společnosti cargo-partner zde bude poskytovat komplexní služby námořní, letecké a silniční dopravy z mnoha uzlů v Evropě, USA, Asii a Oceánii.

Stefan Krauter, CEO společnosti cargo-partner, vysvětlil: „Naše nová pobočka v Soluni těží z vynikající geostrategické polohy městského přístavu, který je druhým největším kontejnerovým přístavem v Řecku, hned po přístavu Pireus. Soluň je důležitým námořním uzlem pro velkou část jihovýchodní Evropy. Je také velmi blízko Severní Makedonie, Bulharska a Srbska, kde jsme již zastoupeni vlastními pobočkami a v případě Sofie a Bělehradu i vlastními sklady. To ze Soluně činí důležitý spojovací článek v naší síti v jihovýchodní Evropě, díky čemuž můžeme našim zákazníkům nabídnout ještě rychlejší a komplexnější logistické služby.“

Zdroj: cargo-partner