Aktuality

Mezinárodní poskytovatel dopravy a informační logistiky zřídil provoz ve Velké Británii investicí do společnosti Aztek International Freight Ltd., svého dlouhodobého partnera.

K 1. lednu 2021 zahájila společnost cargo-partner provoz své nové kanceláře v Manchesteru. Její vznik navazuje na investici do místní partnerské společnosti Aztek International, kde je cargo-partner nyní třetinovým akcionářem. Nabídka služeb společnosti cargo-partner ve Velké Británii zahrnuje leteckou, námořní, silniční a železniční dopravu a komplexní celní služby, jež splňují požadavky vyplývající z odchodu Velké Británie z EU dne 1. ledna 2021.

Pan Stefan Krauter, CEO společnosti cargo-partner, poznamenal: „Tato investice do spolupráce s naším dlouholetým partnerem, společností Aztek, byla naším prvním strategickým krokem směrem k založení společnosti cargo-partner ve Velké Británii. Kromě jiných faktorů bylo naše zahájení činnosti dne 1. ledna motivováno naším přáním optimálně podporovat naše zákazníky v jejich výzvách souvisejících s nedávným brexitem. V uplynulém měsíci byly naše zkušené týmy v EU a Velké Británii velmi úspěšné v poskytování expresních celních služeb mnoha klientům.“

Zdroj: cargo-partner, foto: Esther-Horvath